Robert Negoiță despre Nicuşor Dan: Primăria Generală e o instituţie mare, dar au ajuns acolo oameni care nu au gestionat în viaţa lor nici măcar un butic
Primarul Sectorului 3, Robert Negoiţă, s-a declarat dezamăgit de mandatul lui Nicuşor Dan la Primăria…