Marcel Ciolacu face mișto de angajații Guvernului – Am și promis că poate fac un team building, dar după ce ies la pensie
Foto: gov.ro
Angajații din Guvern care au organizat o grevă japoneză au avut o discuție cu șeful Cancelariei, a precizat prim-ministrul Marcel Ciolacu, liderul PSD, în cadrul unor declarații de presă la Piatra Neamț.
„Am și promis că poate fac un team building, dar după ce ies la pensie”
Întrebat despre greva japoneză a angajaților din Guvern, premierul a spus: „Am înțeles că au avut o discuție cu șeful Cancelariei. N-am apucat să cunosc pe toată lumea din Guvern. Am și promis că poate fac un team building, dar după ce ies la pensie, și o să ne cunoaștem mai bine”.

