Probleme de sănătate pentru Viorica Dăncilă
Premierul Viorica Dăncilă a lipsit luni de la şedinţa Coaliţiei PSD-ALDE. Dacă existau încă de ieri informaţii că abasenţa a avut la bază probleme de sănătate, jurnalistul Radu Tudor dezvăluie marţi dimineaţă unde se afla prim-ministrul când era aşteptată de Tăriceanu.
„Premierul Dancila a lipsit ieri de la sedinta coalitiei din cauza unei investigatii medicale facute la Spitalul Militar. #sanatate”, scrie Radu Tudor pe Facebook.
stiripesurse.ro

